Paslaugos

BANKROTO ADMINISTRAVIMAS. RESTRUKTŪRIZAVIMAS.

Bankroto priežastys įvairios – vidaus problemos, išoriniai sunkumai, nežinojimas ir aplaidumas. Pasekmės – visada vienodos. Bankrotas yra kraštutinis ėjimas, kurio verslas stengiasi išvengti.

Atsakingai vertiname situaciją ir dar iki įmonei tampant nemokia sekame jos finansinę būklę, stengiamės atkurti pasitikėjimą. Restruktūrizuojame. Kalbamės su kreditoriais. Teikiame visą reikalingą informaciją ir užtikriname procesų kontrolę.

Įmonės bankroto atveju siekiame kuo sklandesnio proceso. Kad atsiskaitymai vyktų laiku, o bankroto faktas netaptų nuosprendžiu.

SKOLŲ PREVENCIJA

Skolų prevencija padeda išvengti neigiamų skolinimosi pasekmių. Įvertiname įmonės situaciją. Padedame rasti finansavimo šaltinius. Sudarome lygiavertes sutartis su kreditoriais. Skolų išieškojimo atveju stengiamės rasti abiem pusėms palankų sprendimą.

Įrengimai. Darbuotojų atlyginimai. Patalpų nuoma. Verslas, teikiantis prekes ar paslaugas, susiduria su išlaidomis. Kad jas padengtų, jis priverstas skolintis. Skola netaps iššūkiu tinkamai įvertinus rizikos faktorių.

Pradėkime nuo konsultacijos. Kiekvienas atvejis individualus, todėl laukiame Jūsų skambučio ar laiško.

BUHALTERINĖ APSKAITA

Net ir akyliausiam vadovui sudėtinga kontroliuoti visus įmonės procesus. Todėl sėkmingas verslas pasitiki savo sritį išmanančiais profesionalais. Taip verslas kuria vertę, o vadovas gali savo laiką skirti jo plėtrai. Apskaita – strategiškai svarbi įmonės veiklos dalis. Tvarkingos buhalterijos reikia ne institucijoms. Jos reikia Jums. Kad numatytumėte galimus ėjimus. Kad sprendimo priėmimas būtų pagrįstas. Kad verslas augtų. Kasdien susiduriame su iššūkiais. Tobulėjame. Mokomės. Įgyjame naujų žinių. Esame pasirengę jas pritaikyti tvarkydami Jūsų apskaitą.

ĮMONIŲ STEIGIMAS

Tinkamai pasirinkta verslo forma leidžia vystyti Jūsų idėją ir efektyviai vykdyti veiklą. Jūs žinote, kokie jūsų verslo poreikiai.

Mes žinome, kokia veiklos forma jiems tinkamiausia.

Kartu rasime sprendimą, kuris leis Jūsų verslui žengti pirmyn. Kviečiame pasitarti ir įmonės steigimo procedūras patikėti mūsų komandai.