Apie mus

KONTA LT

Buhalterijos srityje dirbame nuo 1996 m.

 Už Konta.lt sėkmę esame dėkingi savo lojaliems klientams, ištikimiems darbuotojams, kurie nuolat kelia kvalifikaciją lankydami įvairius kursus ir seminarus bei įgydami patirties apskaitant platų įmonių veiklos spektrą. Konta.Lt džiaugiasi turėdama draugišką ir lojalų įmonei kolektyvą. Darbuotojų patirtis skaičiuojama daugiau nei 30-imt metų.

Mums rūpi pastovus buhalterijos paslaugų kokybės ir efektyvumo kėlimas.
Vertiname kiekvieną Klientą ir siekiame tapti ilgalaikiu Jūsų buhalterinės apskaitos partneriu!

KOMANDA

Patirtis ir žinios – bendra mūsų komandos stiprybė. Kiekvienas darbuotojas savo praktikoje susidūrė su įvairiausia apskaitos darbo specifika. Ir toliau tobulėjame, spręsdami vis naujas problemas.

Jurgita Karalevičienė

Vyr. buhalterė

Specialistė buhalterinį darbą dirba daugiau nei 21 metai. Greta aukštojo universitetinio išsilavinimo, jos kompetencija patvirtina įmonių bankroto ir restruktūrizavimo administratoriaus licencijos. Mūsų įmonėje Jurgita dirba nuo jos įkūrimo ir nuolat kelia kvalifikaciją kursuose bei seminaruose.

Vilma Lazdauskienė

Vyr. buhalteris

Darbo patirtis – daugiau nei 20 metų. Per šiuos darbo metus teko dirbti su įvairaus dydžio įmonėmis. Specialistė Vilniaus universitete yra įgijusi ekonomikos srities išsilavinimą. Laisvalaikiu domisi tapyba ir juvelyrika.

Evelina Šiaulienė

Vyr. buhalteris

Jau daugiau nei 8 metai Evelina dirba pagal specialybę, didžiąją šio laiko dalį – vyr. finansininkės pareigose. Specialistė buhalterinės apskaitos mokėsi Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Hobis – aktyvus sportas.

Laimonas Matjušaitis

Vyr. buhalteris

Specialistas turi dešimties metų patirtį. Baigęs ŠU finansų ir investicijų ekonomikos magistro studijas. Pagrindinės veiklos – buhalterija ir skolų administravimas.

Vida Kniurienė

Buhalterė

Buhalterės pareigose dirba 20 metų, didelę šio laiko dalį – buhalterinės apskaitos įmonėje. Buhalterinės apskaitos išsilavinimą įgijo Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Domisi tapyba ir literatūra.

Lina Mazrimienė

Vyr. buhalteris

Specialistė yra baigusi Šiaulių valstybinę kolegiją ir įgijusi buhalterės specialybę. Turi daugiau nei 10 metų darbo apskaitos srityje patirtį.

Virginija Gudžiūnienė

Vyr. buhalteris

Virginijos darbo stažas – 10 metų. Specialistė yra įgijusi aukštąjį universitetinį išsilavinimą ekonomikos srityje.